B. Stojkoski: Nie sme spokojní

Rozhovor s trénermi po zápase Šamorín – Bardejov.

Povedali po zápase

Bobi Stojkoski, tréner Bardejova:

„Čo môžem povedať po prehre 5:0. Nie sme spokojní. Situácia je ťažká. V prvom polčase sme mali problém so štandardkami.

V troch zápasoch sme dostali 4-5 góly zo štandardiek. Je to problém, musíme na tom pracovať. Máme ešte deväť zápasov, musíme zabrať a zbierať body. Gratulujem Šamorínu.

Chýbal nám aj Jakub Sedláček, taktiež zranený Horváth a Švec. V druhom polčase som dal šancu mladým hráčom ako Elmazi, Stolárik. Musíme ešte veľa pracovať.“

Michal Kuruc, tréner Šamorína:

„Dnes to bol pre nás dôležitý zápas, šesťbodový. Pripravovali sme sa na to po neúspešnom pohári som hráčom pred prípravou na zápas povedal, že začíname novú etapu a začíname na novom štadióne a určite chceme začať vyhrávať.

Myslím si, že k tomu dobre pristúpili. Na začiatku prvého polčasu chýbalo hre tempo, dosť sa to prerušovalo a hrali sme staticky, ale pomohol nám ten prvý gól a postupne sa to zrýchľovalo.

Pomohli nám aj hráči DAC-u individuálnou kvalitou a presadili sme sa, dali sme pekné góly. Mohlo to byť aj krajšie, ale som vďačný za toto víťazstvo.“

FC ŠTK 1914 Šamorín – Partizán Bardejov BŠK 5:0 (2:0)

Góly:29. Stašík, 45. Njie, 65. Andzouna, 71. Rymarenko, 85. Taiwo

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Petko, Maťaš, Brigant (77. Selimi), Santos (46. Elmazi), Horváth (46. Tatar), Diego, Dzurik, Mikolaj (46. Stolárik), Mijland, Bilali (77. Lukáč)