Bardejov so Šamorínom nerozhodne

Všetky góly padali po prestávke.

V siedmom kole druhej futbalovej ligy mužov privítali hráči Partizána Bardejov svojho tabuľkového suseda zo Šamorína. Pred zápasom mali oba celky rovnaký počet bodov a aj preto duel favorita nemal. 

Počas stretnutia mali mierne navrch hostia, no domáci pozorne bránili. Keďže v defenzíve boli v strehu aj hostia, úvodný polčas presný zásah nepriniesol. O jedinú nebezpečnú situáciu sa postaral domáci Somov, avšak nastrelil len konštrukciu brány. 

Po zmene strán sa po viac ako hodine presadil hosťujúci Švec, ktorý bol na trávniku len desať minúť a poslal hostí do vedenia. Domáci sa nevzdávali, no na ihrisku sa trápili. Až v 86. minúte sa viac ako šesťsto divákov dočkalo vyrovnania, keď na 1:1 upravoval taktiež striedajúci Silva Santos.

Po konečnom hvizde rozhodcu si mužstvá body podelili a aj po siedmom kole stoja bok po boku. Najbližšie sa partizáni predstavia v Komárne a v deviatom kole doma 23. septembra privítajú Petržalku. 

Partizán Bardejov BŠK – FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0)

Góly: 86. Santos – 63. Švec

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Keresteš, Tatar, Maťaš, Brigant (81. Lukáč), Horváth, Jarzebak, Dzurík, Mikolaj (68. Švec), Serečin (68. Santos), Somov (88. Černák)

Zdroj: ahoj.tv