Bardejov v šesťbodovom zápase vyhral nad Lipanami

Šesťbodový zápas vyšiel lepšie domácim.

V dvadsiatom treťom kole druhej futbalovej ligy mužov hostili Bardejovčania v šesťbodovom zápase celok Lipian. V prípade výhry by si mohli Partizáni aspoň na chvíľu vydýchnuť, naopak, ak by nevyhrali, ešte viac by sa namočili do záchranárskych prác. Napokon však zvíťazili po hetriku Stachuru a získali plný počet bodov.

Úvod duelu vyšiel lepšie hostiteľom a po chybe v obrane hostí sa strelecky presadil Stachura. Hostia sa však takisto po chybe na domácej strane vrátili do duelu v 23. minúte, keď vyrovnával Vysočan. O jedenásť minút neskôr Stachura poslal Bardejov opäť do vedenia.

Po zmene strán, už v 52. minúte, Stachura tretím gólom zvýšil vedenie Bardejova na rozdiel dvoch gólov. V ďalších minútach sa už ani jeden celok nedokázal strelecky presadiť a tak Bardejov porazil v šesťbodovom zápase Lipany 3:1.

Partizán Bardejov BŠK – ŠK Odeva Lipany 3:1 (2:1)

Góly: 7., 34. a 52. Stachura – 23. Vysočan

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko –Berežný, Rocheu, Dupkala (77. Horodník), Kica, Staško, Korijkov, Stachura,Grohoľ (67. Micherda), Milunović, Katona (85. Belunek)