Bardejov získal Brazílčana

15.3.2017, profutbal.sk

 

 

 

 

 

 

 

Len pár dní pred štartom druhej ligy Východ oznámilo vedúce duo súťaže FC VSS Košice a Partizán Bardejov príchod nových posíl. Vo všetkých prípadoch ide o legionárov, ktorí majú skvalitniť kádre potenciálnych adeptov na postup do Fortuna ligy.

Bardejov, ktorý cez zimu márne hľadal výraznejšiu posilu, sa napokon dočkal. Do tímu trénera Kukulského pribudol brazílsky útočník Romulo Silva Santos. Doposiaľ hráč Hanisky má za sebou vydarenú jeseň, v ktorej nastrieľal až 11 gólov a zaradil sa medzi najlepších strelcov súťaže. V lete 2016 bol na skúške v košickej Lokomotíve, kde však neuspel. Okrem toho sa hovorilo, že sa o jeho osobu zaujímajú aj celky z Fortuna ligy, najhlasnejšie sa spomínal interes trnavského Spartaka.

Nezaháľajú ani v FC VSS. Líder priebežného poradia sa už na jeseň mohol spoľahnúť na viacero legionárov, na čele s Ivanovom, Čikićom, Dramém, Morganom či Bilićom. Podľa najnovších informácií údajne posilnia žlto-modrých aj Francúz Bertrand, Kamerunčan Ngoulo a Srb Ristovski. O ich angažovaní informoval denník Korzár.

Druhá liga Východ odštartuje cez víkend zápasmi predposledného kola základnej časti. Prvý tím tabuľky FC VSS Košice sa v nedeľu predstaví na pôde Hanisky, Partizán Bardejov vycestuje do Zvolena.