Bobi Stojkoski novým hlavným trénerom Partizána Bardejov

Bardejov s novým hlavným trénerom.

Druhá futbalová liga už tento víkend otvorí brány pred svojou jarnou časťou (Partizán sa predstaví proti Popradu, duel sa odohrá vo Vranove nad Topľou v sobotu 13. februára, nakoľko v Bardejove nie je certifikovaný umelý trávnik). 

Bobi Stojkoski

Bardejovčania v ostatnom období zažívajú turbulentné chvíle, do klubu vstúpil nový investor, káder sa rozrástol o nových hráčov. Zmenil sa aj realizačný tím. 

V minulosti už na Slovensku pôsobil 

V uplynulých hodinách vedenie Partizána uzatvorilo zmluvu s Bobim Stojkoskim, 55 ročným trénerom zo Severného Macedónska. Ten na Slovensku predvlani pôsobil v Seredi, kde bol asistentom svojho krajana Slavčeho Vojneského. Bobi Stojkoski (licencia UEFA PRO) bude v Bardejove mužstvo viesť ako hlavný trénerom, jeho asistentmi budú Memis Özata a Matej Čobik Ferčík, ktorí na Hornom Šariši už sú niekoľko mesiacov, resp. niekoľko týždňov. 

Naposledy doma v Severnom Macedónsku 

Bobi Stojkoski v minulosti pôsobil v Nemecku v klube Tus Bövinghausen, v Severnom Macedónsku v družstve Makedonica Gjorce Petrov. Na Slovensku bol v druhej polovici roka 2019 asistentom trénera v Seredi a celý uplynulý rok 2020 bol hlavným trénerom druholigového tímu zo Severného Macedónska – družstva Korabi Debar.