Bolestivé víťazstvo U19

3.3.2018

 

 

 

Dnes odohrali naši starší dorastenci zápas 19. kola proti FK Senica.  Už v 9´minúte rozvlnil sieť hostí Peter Voško. V 15´minúte zápasu došlo k stretu domáceho kapitána Martina Geciho s hosťujúcim brankárom, po ktorom ostal Martin ležať na zemi s vážnym zranením – zlomenou nohou. Martin sa ihneď podrobil operácii, všetci mu držíme palce a skoré uzdravenie! Na Martinove miesto nastúpil nový hráč Aleksei Goncharevich. V 27´minúte vyrovnal Norbert Mihál. No hostia sa dlho netešili. V 35. minúte prekonal Krajník brankára Kováča a tak na polčas ukazovalo skóre 2:1 pre domácich. V 2.polčase sa ako prvý znova prezentovali domáci keď v 68´minúte druhýkrát skóroval Peter Voško. Hostia znížili v 79 minúte po góle Martišiaka a keďže do záveru zápasu už žiaden gól nepadol z cenných troch bodov sa tešia domáci!

 

PARTIZÁN BARDEJOV – FK Senica 3:2 (2:1)
Góly: 9´a 68´Voško, 35´Krajník – 27´Mihál, 79´Martišiak
ŽK: 33´Galba

BARDEJOV: Pillár“K“ – Imrich, Peregrim ( 89´Pastirčík), Rabik, Theisz, Voško, Geci(17´Goncharevich), Tokar, Mikolaj, Krajník, Ontko (67´Maďarík)

Senica: Kováč – Aleishkov (32´Závodský),  Kučera, Prokaj, Rosa, Mihál, Totka (69´Dzurjo), Martišiak „K“, Vida (69´Laco), Chovan, Galba.

 

 

Najbližší zápas odohrajú starší dorastenci v Podbrezovej.