Dôležité víťazstvo na Slovane

Bardejov nepriaznivý výsledok dokázal otočiť.

V desiatom kole druhej futbalovej ligy vycestovali muži Partizána Bardejov do Bratislavy, kde sa stretli s béčkom Slovana. Domáci doposiaľ nezískali ani bod a proti východniarom chceli bodovať, takisto aj hostia po domácej remíze s Petržalkou chceli proti inému celku z hlavného mesta vyhrať.

Bardejovu znova nevyšiel začiatok zápasu a už v desiatej minúte inkasoval, keď brankára Čikoša-Pavlička prekonal Lavrinčík. Hostia sa prezentovali dobrou hrou, no zlyhali v zakončení. V úvodnom dejstve padol iba jeden gól a tak do šantí odchádzali oba celky za stavu 1:0.

Po zmene strán pokračovala aktivita Bardejova, hráči boli odhodlaní zvrátiť nepriaznivý vývoj. V 67. minúte do hry prišiel Lukáč a Selimi a bol to práve Lukáč, ktorý už o 7 minút vyrovnával na 1:1. Neprešlo ani päť minút a skóre sa menilo znova, keď prihrávku Maťaša najlepšie spracoval znova Lukáč a poslal Partizán do vedenia – 1:2. V záverečných minútach si už zverenci trénera Kukulského vedenie postrážili a po záverečnom hvizde rozhodcu sa tešili z troch bodov.

ŠK Slovan Bratislava B – Partizán Bardejov BŠK 1:2 (1:0)

Góly: 10. Lavrinčík – 74. a 78. Lukáč

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – Keresteš, Tatar (67. Lukáč), Švec, Brigant (89. Santos), Horváth, Jarzebak, Dzurík, Mikolaj, Stachura (67. Selimi), Serečin (46. Maťaš)

Zdroj: ahoj.tv