Fórum


 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
4 + 4=

(598)
(338) Slavo
Thu, 27 July 2017 20:27:29

Brankár Matúš Ružinsky je tiež voľný.

(337) Slavo
Thu, 27 July 2017 20:24:02

Prečo nie hráčov z VSS Košice však všetci sú voľný,a zadarmo prídu iný ich berú... brankár Matúš Ružinsky je tiež.. Výchovné za hráča sa počíta od jeho 13roka pokiaľ bol v klube Partizána... až dovtedy pokiaľ neprestupil.. Výchovné sa stále platí Materskemu klubu??? Michalovce vám zaplatíli za prestup??? a nie za výchovné... Krakov vám zaplatí Výchovné... Príklad Ondrej Duda išiel zo Sniny do VSS Košice potom do Legie Warszawa...za 300000eur...a do Herti Berlín 5000000eur... a MFK Snina dostala 45000eur od Berlína to je to výchovné a pokiaľ prestupy Duda mimo Nemecká zasa dostane MFK Snina peniaze... Všetko závisí za koľko odišiel do Michaloviec a do Krakova... Nič zlom nepíšem Stano. Ale máte právo na výchovné.Pekny večer.

(336) Stano
Thu, 27 July 2017 19:08:21

Mimo odpoved na tvoje otázky ano súhlasím aby si naši trénerky zvyšovali trénerské vzdelanie ale je to len s len o nich mi to potrebujeme mame akadémiu.hrajucich asistentom by Som privítal ale o to musia prejaviť záujem hráči ja to podporím.Vystavba štadióna neni v našej kompetencii nevyjadrím sa lebo sa mi to nepatrí komentovať a hodnotiť je to mestský Stadion a mesto financuje výstavbu a modernizáciu štadióna.Ale na osvetlení sa už začalo pracovať je potrebné ako aj ostatne veci na štadióne nechajme sa prekvapiť keď budem vedieť viac určite napíšem ďakujem

(335) Martin
Thu, 27 July 2017 18:43:54

Mino da sa aj povedat ze je hotovy ake kedze bolo deklarovane ze ma splnat iste podmienky UEFA neviem uz presne akej kategorie tak asi este osvetlenie bude treba aby spnal inak nic viac uz neocakavat kedze mesto slubovalo postavit aj atleticku drahu tak treba peniaze aj tam taze je to smiech cez slzy ani jedno nebude spravene na 100% len tak na polovicu asi...

(334) Miňo
Thu, 27 July 2017 18:32:21

Stevo na stranke chyba fulltextove vyhladavanie klucovych slov a nemam tolko casu to hladat niekde v historii ale asi podla toho som dedukoval ze stadion je asi hotovy. Kaslat na to.

(333) Števo BJ
Thu, 27 July 2017 14:51:01

Nelámal by som palicu nad novými hráčmi pred začiatkom súťaže. Osobne som si tiež myslel, že napríklad návrat Grucu bol jeden veľký omyl, ale bol som veľmi príjemne prekvapený jeho hrou v zápase proti Lipanom. Prekypoval energiou, hýril útočnou aktivitou a ak sa nezopsuje bude jedným z ťahúňov mančaftu. Rovnako si myslím, že výmena Makelého za Staška bude len na prospech obom hráčom. Páčila sa mi Staškova hra a verím, že popri Hamuľákovi bude naším ďalším úspešným zakončovateľom. Miňo, myslím si že Stano celú problematiku okolo dokončenia štadióna rozobral z každej strany, stačí len pozrieť predchadzajuce strany Fóra. A ak by mal dávať nejaké termíny, tak to by naozaj musel mať nejakú vešteckú guľu.

(332) Miňo
Thu, 27 July 2017 08:16:59

Stano, kader je viacmenej jasny, prechody odchovancov do vyssich sutazi su z dlhodobej politiky klubu spravna nastolena cesta. Skuseny trener urcite pomoze naplnat tuto strategiu.
Otázky:
1: Moznosti skusenych kvalitnych hracov studovat trenersku licenciu existuju. Existuju hraci s licenciami a skusenostami. Nebude spravnejsia cesta hrajucich asistentov hlavneho trenera, ktori by usmernovali i priamo na ihrisku mladých odchovancov?
2. Ako vidite casove horizonty finalizacie dostavby stadiona?
3. Ked je osvetlenie ako spravna priorita c.1. Kedy budeme moct navstivit vecerny na zapas s rodinami po umelym osvetlením?
4. Kedy je plánovaná dostavba severnej tribuny? I ked je jasné ze momentalna kapacita pri naplnenosti divakov na sutaznych zapasoch je dostacujuca i teraz.

SNV urcite oplatime prehru ked budeme v plnej sile ! Vstupne je v pohode.

(331) Stano
Thu, 27 July 2017 06:30:11

Za siplaka sme dostali od Michaloviec.Z Košíc nikoho ťahať nebudeme.Dojde jeden záložník a dosť mame hráčov dosť.Vsetci sú šikovný jedny majú skúsenosti a ty mladší sú bojovníci na ihrisku a veľmi chcú kde som ich mal podľa vás poslať hrať ? Sú to naši odchovanci mám sa ich zbaviť lebo sú mladý a nemajú skúsenosť.A ťahať tu niekoho z Košíc čo ma30 rok atď nechcem sa dotknúť Košíc ale Slavo mi to tu navrhuješ.Nie ideme vlastnou cestou každý hráč ktorý skončí v U19 môže po dohode s trénerom A mužstva trénovať u nás v Partizane mame predsa farmu vo Svidníku tak budú hrať aj tam aby nazbierali skúsenosti ale budú hráči naši Partizána Bardejov začiatky sú ťažké ale treba vydržať.Robime preto maximum.dakujem za pochopenie ale som aj rad že Vám môžem napísať na vaše komentáre super diskusia pekný deň Vám prajem sobota je už tu tešíme sa na ňu .

(330) Semo
Wed, 26 July 2017 20:21:49

Čo už kto rozumie futbalu v Bardejove keď si prečítal súpisku mužstvá dobre vie že káder sa poriadne oslabil vedenie klubu sa rozhodlo že bude tak je to naozaj odvážne rozhodnutie drźime palce chlapci.

(329) Slavo
Wed, 26 July 2017 19:54:03

Áno trénera nechajme pracovať,tomu rozumiem.Ale nerozumiem, že ste nedotiahli hráčov. Partizán potrebuje stopéra, záložníka,aj útočníka,ale hotových hráčov.. Sorry ale ty čo došli nie sú žiadne posily.VSS Košice každý,si z nich rozoberá hráčov,a Partizán nevie??? Ale ja verím, že prekvapíte a niekto príde.Vsak dostanete výchovné za Miša Siplaka,od Krakova.Pekny večer.