Informácie k zápasu proti Slovanu Bratislava

Vyvrcholenie jesennej časti proti Slovanu.

V sobotu 16.11.2019 nastúpia futbalisti Partizána Bardejov proti mužom Slovana Bratislava. Začiatok zápasu je naplánovaný na 13.00 hod., no vzhľadom na veľký záujem o vstupenky budú pokladne na štadióne otvorené už od 11.30 hod., teda hodinu a pol pred zápasom.

Prosíme všetkých fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu. Nakoľko lístok NIE JE na konkrétne sedadlo, predaných bude len toľko vstupeniek, koľko je sedadiel. Odporúčame preto zakúpiť si vstupenky na zápas v predstihu v Reštaurácii Štadión. Lístok pre mužov, ženy a deti staršie ako 10 rokov stojí 4 eurá,deti do 10 rokov majú vstup zadarmo.

INFO:

– Začiatok zápasu je už o 13.00 hod. (nie o 13.30, ako bol pôvodne plánovaný)

– Mládežnícke družstvá Partizána Bardejov – tréneri VSTUP VOĽNÝ, hráči: zraz o 12.00 hod. pri hlavnej bráne, hromadný VSTUP VOĽNÝ pod dozorom klubových trénerov. V prípade nedodržania času 12.00 si hráči budú musieť vstupenky zaplatiť

– Reštaurácia Štadión bude od rána uzatvorená

– Lístok nie je na konkrétne sedadlo. Vstup bude cez hlavnú bránu (z veľkého parkoviska) alebo od letného kúpaliska (pri Bare Tango)

AKREDITÁCIA NOVINÁROV:

Na zápas je nutná akreditácia. Akreditovať sa môžu novinári do piatka 15.11.2019 do 18.00 hod. prostredníctvom mailu futbalbardejov@gmail.com. Potrebné je uviesť: meno a priezvisko, názov redakcie, pozíciu (napr. kameraman, fotograf), telefonický kontakt či iné požiadavky (napr. vyhradené miesto). O udelení, resp. neudelení akreditácie vás budeme obratom informovať.