Muži do ďalšieho kola!

4.9.2018

Dnes od 16:30 hod. bolo na programe 3.kolo Slovnaft Cupu. Hráči nášho družstva vycestovali na pôdu Sačurova. Družstvo Sačurova hrá V.ligu sk. ŠD a momentálne sú na 7. mieste.

Partizán s výhrou!
Po prvom polčase viedol Partizán jediným streleným gólom, keď sa presadil Berežný. V druhom polčase zvýšil Milunović náskok gólom z penalty v 53. minúte. V 82. minúte znížil na rozdiel 1 gólu domáci Capko . V závere zápasu  skóruje Romulo SIlva Santos a zabezpečuje  postup Bardejova do ďalšieho kola!

ŠK Sačurov – Partizán Bardejov 1:3 (0:1)  Konečný výsledok
Góly: 82. Capko – 39.Berežný , 53. Milunović(pen.) , 90. Santos
ŽK: Vaľovský, Bereš – D. Lukáč

450 divákov

Sačurov: Izai – Rogach, Bereš, Capko, Vaľovský, P. Lukáč(78. Orosi), Hric „K“, Tkáč, Mati(68. Truchan), Tokár, Maďuran(56. Štuň)
BARDEJOV: Gmitter – Šuľa, Berežný, D.Lukáč, Belunek „K“, Dupkala(62. Mikolaj), Santos, Staško(78. Siwahla), Dybala, Milunović (68. Milunović), Haladej