Muži doma porazili Liptovský Mikuláš

Druhé kolo, druhé víťazstvo.

V druhom kole druhej futbalovej ligy privítal Partizán Bardejov celok Liptovského Mikuláša. Bardejovčania po víťazstve v Poprade 3:1 boli odhodlaní tri body z pod Tatier potvrdiť aj pred vlastnými fanúšikmi. 

Od úvodného hvizdu sa hralo zo strany na stranu, no do vyloženejšej šance sa ani jeden celok nedostával. V tíme domácich chýbali presnejšie prihrávky, no viacero lôpt ľahko stratili aj Liptáci. Takmer 800 divákov v prvej štyridsaťpäťminútovke gól nevidelo.

Aj po zmene strán fanúšikovia videli zaujímavý zápas, no gól neprichádzal. V 66. minúte brankár hostí Luksch fauoval v pokutovom území a nariadenú jedenástky s prehľadom premenil Serečin – Partizán poslal do vedenia a na ťahu boli hostia. 

Tí sa však pred Čikoša dostávali len zriedka V 74. minúte sa do najväčšej šance dostali aj hostia, no delovka Tatrana skončila len na brvne domácej konštrukcie. V záverečnej pätnásťminútovke sa na ihrisko čoraz viac iskrilo a hra bola často prerušovaná. V závere si už Partizáni víťazstvo udržali a tak sa tešili z dôležitých troch bodov.

Partizán Bardejov BŠK – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0)

Gól: 67. Serečin

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko – M. Keresteš (46. Lukáč), Švec (46. Elmazi), Maťaš, Brigant, Santos (46. Somov), Horváth, Jarzebak, Dzurík (68. Tatar), Mikolaj (39. Petko), Serečin

(zdroj: ahoj.tv)