Muži hlásia prvú posilu v zimnom období

Do Bardejova prichádza 22 ročný Brazílčan.

Diego Fracarolli Pacheco prvou zimnou posilou Partizána Bardejov

Futbalový klub Partizán Bardejov BŠK hlási prvú posilu v zimnom prestupovom období. Na Horný Šariš prichádza 22 ročný brazílsky futbalista, rodák zo Santa Catariny.

Diego Fracarolli Pacheco pochádza z Brazílie, kde aj futbalovo vyrastal. Ako trinásťročný sa dostal do futbalovej akadémie Laranja Mecanica Arapongas v štáte Paraná. Ako šestnásťročný podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt v tíme Avai FC, pôsobiacom v brazílskej Sérii A.

V minulom roku hral v  Sãu Paule, najväčšom meste štátu Brazília, kde po skončení súťažného ročníka získal umiestnenie v najlepšej jedenástke sezóny.

Diego hrá na pozícii stredného obrancu alebo ako ľavý bek. Má dobré technické schopnosti, je dobrý pri rozohrávke dlhých lôpt a vie dirigovať hru. Bardejovu sa upísal do leta 2022.

Po podpise zmluvy Diego Fracarolli Pacheco povedal: „Som veľmi rád za možnosť hrať v Bardejove. Je to vôbec po prvý raz, čo budem pôsobiť mimo Brazílie a za zahraničný klub. Som vďačný prezidentovi a vedeniu klubu, že mi umožnili príchod do Partizána. Moje prvé pocity sú na Slovensku a v Bardejove dobré, klub mi dal šancu ukázať, čo vo mne je. Budem sa snažiť, aby som sa odvďačil dobrou hrou.“

Diego, vitaj v Bardejove a nech sa ti v Partizáne darí!