Muži Partizána získali prvý bod

Partizán remizoval so Slavojom 1:1.

V treťom kole druhej futbalovej ligy hostil Partizán Bardejov BŠK celok Slavoja Trebišov. Zápas sa mal pôvodne odohrať v Trebišove, no vzhľadom na rekonštrukčné práce na štadióne sa duel uskutočnil na Hornom Šariši. Bardejovčania po dvoch prehrách, v Dubnici nad Váhom (0:1) a doma s Petržalkou (1:2) chceli a potrebovali bodovať. 

Úvod zápasu sa niesol v znamení gólov. Už v ôsmej minúte otvoril skóre domáci Dávid Belunek, keď si poradil s obrancom a následne premenil samostatný nájazd a Partizán razom viedol 1:0. Neubehli ani dve minúty a bolo zrovnané, keď na opačnej strane v desiatej minúte loptu nohou doklepol Chovan. 

V ďalšom priebehu prvého dejstva ešte obaja autori gólov inkasovali po žltej karte. V prvom dejstve sa hralo zo strany na stranu, no ďalšie góly už takmer sedemsto divákov nevidelo.

Po zmene strán sa naďalej hral rýchly futbal a bolo sa na čo pozerať. Šance boli aj na jednej a aj na druhej strane, no vyloženejšie príležitosti si hráči nevypracovali. V závere už na mokrom ihrisku chceli víťazstvo na svoju stranu strhnúť Bardejovčania, no vytúžený gól sa im už streliť nepodarilo. 

Partizán tak v treťom kole remizoval s Trebišovom 1:1 a do tabuľky si pripísal prvý bod. Najbližšie sa o týždeň predstaví v Košiciach proti FC a v piatok 16.8. privíta béčko Žiliny.

Partizán Bardejov BŠK – Slavoj Trebišov 1:1 (1:1)

Góly: 8. Belunek – 10. Chovan

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Čikoš-Pavličko, M. Keresteš, Rocheu, Bartek, Dupkala (76. Leško), Kica, Belunek (58. Horodník), Voško, Milunović, D. Keresteš, Maník

Zdroj: ahojbardejov.sk