Mužov posilňuje Jakub Sedláček

Do Bardejova prichádza z Maďarska.

Futbalisti Partizána Bardejov to so záchranou v druhej lige myslia vážne a aj preto počas zimného prestupového obdobia získali niekoľko nových tvári. 

Tou poslednou je dvadsaťdvaročný záložník Jakub Sedláček, ktorý do Bardejova prestúpil z maďarského Újpest FC. Mladý šikovný hráč medzi mužmi začínal v Podbrezovej, odkiaľ prestúpil z trenčianskeho dorastu. Neskôr pôsobil v Pohroní, z ktorého pred rokom odišiel do prvej ligy v Maďarsku.

„Zatiaľ som spokojný, cítim sa tu fajn, v kabíne hráči sú skvelá partia, tak uvidíme, ako ďalej,“ uviedol J. Sedláček.

Rodák z Dolnej Súče pri Trenčíne prestup do Bardejova uvítal a verí, že sa mu podarí nadviazať na dobré výkony z predošlých pôsobísk a že Partizánom pomôže v tabuľke posunúť sa vyššie. 

„V klube chcem čo najviac hrávať, splatiť trénerom dôveru, vedeniu, s nimi som komunikoval a zbierať čo najviac bodov, aby Bardejov vybojoval záchranu,“ prezradila nová posila Bardejova. 

Partizán už v jarnej časti odohral prvý zápas, keď porazil Poprad 2:1. V sobotu sa Hornošarišania predstavia v Žiline, kde nastúpia proti silnému Liptovskému Mikulášu. V tabuľke sú priebežne na jedenástom mieste.