Nominácia žien SR „19“

zdroj: www.futbalsfz.sk

 

 

 

 

 

Ženská reprezentácia do 19 rokov sa na jar každoročne zúčastňuje na bohato obsadenom medzinárodnom turnaji Kuban Spring 2014 v ruskom Soči. Výnimkou nie je ani tento rok, kde sa tím Branislava Petroviča (ročník 1996 a mladšie) pokúsi vylepšiť naše doterajšie umiestnenie v predchádzajúcich rokoch – 2013 (8. miesto), 2012 (9. miesto), 2011 (10. miesto).

Reprezentačný tím sa zíde v pondelok 17.3. a v rámci prípravy čakajú hráčky testy ako aj prípravný zápas s tímom FK Slovan Duslo Šaľa (18.3. o 15:00 v NTC Senec). V noci zo 18. na 19.3. čaká slovenskú výpravu letecký presun do Soči, kde sa naše mladé reprezentantky predstavia v šiestich zápasoch.

V skupinovej fázy ich čakajú tieto súperky:
20.3. o 10:10 SEČ  Estónsko „19“ – Slovensko „19“
22.3. o 07:00 SEČ  Irán „19“ – Slovensko „19“
24.3. o 10:10 SEČ  Ukrajina „19“ – Slovensko „19“

Program ďalších zápasov o celkové umiestnenie v dňoch 26.-30.3. budú závisieť od umiestnenia v skupinovej fáze.

Nominované

BRANKÁRKY
Liana Póňová (FK Slovan Duslo Šaľa)
Patrícia Chládeková (Partizán Bardejov)

OBRANKYNE
Michaela Biľanská (ŠKF Žirafa Žilina)
Stanislava Líšková (ŠKF Žirafa Žilina)
Terézia Kulová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Stephanie Deszatová (FC Union Nové Zámky)
Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)
Barbara Juríková (ŠK Slovan Bratislava)
Gréta Hviščová (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Terézia Miháliková (FK Slovan Duslo Šaľa)
Dominika Mihoková (FK Slovan Duslo Šaľa)
Tamara Koflanovičová (MFK Zemplín Michalovce)
Monika Nižňanská (ŠK Slovan Bratislava)
Petra Vojteková (ŠK Slovan Bratislava)
Monika Havranová (ŠK Selce)

ÚTOČNÍČKY
Petra Čopíková (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Tóthová (ŠK Slovan Bratislava)
Martina Švecová (ŠK Slovan Bratislava)

Náhradníčky

BRANKÁRKA
Ema Hanusová (MŠK Trenčianske Teplice)

OBRANKYNE
Romana Oláhová (MFK Zemplín Michalovce)
Jana Macalová (FK Spišská Nová Ves)

STREDOPOLIARKY
Simona Bačová (ŠKF Žirafa Žilina)
Simona Lukčíková (MFK Zemplín Michalovce)
Simona Masárová (FK Dúbravka Bratislava)
Cyntia Očovská (FK Slovan Duslo Šaľa)

ÚTOČNÍČKA
Dominika Kristeková (ŠK FC Povoda)

Realizačný tím

hlavný tréner: Branislav Petrovič
asistent: Marián Nincz
tréner brankárok: Martin Poloha
lekár: František Žák
masér: Roman Jánoška
technický vedúci: Lenka Gazdíková