Predstavujeme káder „A“ mužstva

22.2.2018

 

 

 

 

 

 

V jarnej časti II. ligy mužov bude v drese Bardejova k dispozícii prezidentovi klubu Stanislavovi Sorokovi, športovému riaditeľovi Alexandrovi Tyčovi a manažérovi Dušanovi Molčanovi dostatok hráčov. Zmeny nastali na hráčskych postoch a aj v realizačnom tíme.

 

Hlavným trénerom ostáva Ryszard Kuźma,prvým asistentom je Pavel Piršč,  druhým asistentom sa stal Peter Hopko, trénerom brankárov bude naďalej skúsený Juraj Čobej.
Vedúcimi družstva ostávajú Vasiľ Baránok a Ján Kendra, ktorý je zároveň aj s Ivanom Dutkom a Andrejom Gburom bezpečnostným manažérom.

 

 

Káder budú tvoriť títo hráči:

BRANKÁRI: Richard Gmitter, Milan  Vinclér, Adam Mikluš
OBRANCOVIA: Dávid Belunek, Dávid Berežný, Dominik Lukáč, Richard Nemergut, Vladimír Andraščík, Ľubomír Pangrác-Piter, Ben Gasser
ZÁLOŽNÍCI: Mário Jacko, Jakub Verčimák, Sebastian Szczepański, Sergey Glebko, Emmanuel Sarki, Lukáš Didik, Štefan Košč, Mateusz Góra, Ján Ducár, Jozef Sova, Róbert Ľalík
ÚTOČNÍCI: Romulo Silva Santos, Michal Hamuľak, Ján Staško

 

Aktuálne je v kádri 24 hráčov, v štádiu riešenia je aj prípadný príchod krídelného hráča Mkhaneyseliho Siwahlu. Hráči, kt. nezasiahnú do zápasov posilnia našu 3.ligovú farmu v klube 1.FK Svidník . Pravidelne by sa tam malo objavovať 6-8 našich hráčov, ktorý budú aj takto získavať zápasovú prax. Zaujímavou posilou je Emmanuel Sarki, ktorý pôsobil aj v rezerve Chelsea Londýn.

 

ODCHODY:
Michal Grohoľ (-> FC Lokomotíva Košice), Szymon Gruca(-> ukončenie zmluvy), Ľubomír Ivanko-Macej (-> Vlaším), Vladimír Staš (Šarišské Michaľany)

PRÍCHODY:

Ben Gasser(<-Pazinka Pazin)  Sergey Glebko(<-Torpedo Minsk), Richard Nemergut(<- návrat z hosťovania FK Svidník), Jozef Sova(návrat po zranení) Emmanuel Sarki (<- AEL Limassol), Dominik Lukáč(<-hosťovanie 1.FC Tatran Prešov), Romulo Silva Santos(<-návrat z hosťovania FK Senica)

anto

V klube pripravujeme rôzne ďalšie novinky pre fanúšikov, o ktorých vás včas a s radosťou budeme informovať. 🙂