S Banskou Bystricou bez bodu

Sedemdesiat minút v oslabení.

V dvanástom kole druhej futbalovej ligy vycestovali hráči Partizána Bardejov do Zvolena, kde sa stretli s MFK Dukla Banská Bystrica. Domáci hráči boli pred zápasom favoritom a v tabuľke lídrom. 

Bardejovčania po viacerých zmenách v kádri sa stále hľadajú a zohrávajú a aj preto by pred zápasom brali aj bod za remízu. V prvom polčase zaujala päťminútovka medzi pätnástou a dvadsiatou minútou. Hlavnú rolu zohral Lukáš Horváth, keď najprv videl žltú kartu za kritiku rozhodcu v prerušenej hre a následne druhú žltú za faul a následne aj červenú kartu. 

Sedemdesiat minút o jedného menej neveštilo pre Hornošarišanov nič dobré. V prvej štyridsaťpäť minútovke gól nepadol a tak oba celky šli do šatní za stavu 0:0.

Pred prázdniny tribúnami v druhom dejstve sa radovali Banskobystričania v 58. minúte, keď brankára Čikoša-Pavlička prekonal legionár Vujošević a ako sa neskôr ukázalo, bol to aj víťazný gól.

Hráči od rieky Topľa sa znova gólovo nedokázali presadiť a po domácej bezgólovej remíze s Dubnicou vyšli bez presného zásahu aj v sobotu 10.10. V trinástom kole Partizán privíta o týždeň Skalicu.

MFK Dukla Banská Bystrica – Partizán Bardejov BŠK 1:0 (0:0)Gól: 58. VujoševićBardejovčania nastúpili v tejto zostave: 

Čikoš-Pavličko – Akahwakou, Švec, Santos (63. Petko), Horváth, Jarzebak, Dzurík, Mikolaj (63. Selimi), Stachura (76. Černák), Lukáč (76. Elmazi), Serečin (41. Tatar)

Zdroj: ahoj.tv