Štartuje zimná príprava, pozrite si program zápasov

V príprave najprv s Michalovcami.

Futbalisti Partizána Bardejov štartujú zimnú prípravu pred náročnou jarnou časťou. Muži zimnú prípravu odštartujú vo štvrtok deviateho januára, starší a mladší dorastenci v pondelok trinásteho januára. 

Všetky tri kolektívy postupne odohrajú porciu prípravných zápasov. Muži odštartujú prípravu v Michalovciach v polovici mesiaca, dorastenci o desať dní neskôr takisto v Michalovciach. 

Program prípravných zápasov mužov:

15.1.2020 – Prípravný zápas Michalovce – Bardejov, muži, v Michalovciach

24.1.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Rzeszow (Poľsko, 2. liga), muži, začiatok o 11.00 hod. v Bardejove

25.1.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Muszyna (Poľsko, 4. liga), muži, začiatok o 11.00 hod. v Bardejove

28.1.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Lipany, muži, začiatok o 17.00 hod. v Bardejove

1.2.2020 – Prípravný zápas Ružomberok – Bardejov, muži, v Ružomberku

8.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Sieniawa (Poľsko, 3. liga), muži, začiatok o 11.00 hod. v Bardejove

15.2.2020 – Prípravný zápas Prešov – Bardejov, muži, začiatok o 11.00 hod. v Prešove

22.2.2020 – Prípravný zápas Humenné – Bardejov, muži, začiatok o 12.00 hod. v Humennom

29.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Šarišské Michaľany, muži, začiatok o 14.00 hod. v Bardejove

8.3.2020 – Majstrovský zápas Trebišov – Bardejov, muži, začiatok o 14.30 hod. v Trebišove 

Program prípravných zápasov dorastencov:

25.1.2020 – Prípravný zápas Michalovce – Bardejov, dorastenci U19, začiatok o 10.00 hod. v Michalovciach

25.1.2020 – Prípravný zápas Michalovce – Bardejov, dorastenci U17, začiatok o 12.00 hod. v Michalovciach

31.1.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Stropkov, dorastenci U19, začiatok o 13.00 hod. v Bardejove

31.1.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Stropkov, dorastenci U17, začiatok o 15.00 hod. v Bardejove

9.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Lipany, dorastenci U19, začiatok o 9.00 hod. v Bardejove

9.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Lipany, dorastenci U17, začiatok o 11.00 hod. v Bardejove

15.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Prešov, dorastenci U19, začiatok o 10.00 hod. v Bardejove

15.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Prešov, dorastenci U17, začiatok o 12.00 hod. v Bardejove

22.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Koprivnica, dorastenci U19, začiatok o 10.00 hod. v Bardejove

22.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Bardejovská Nová Ves U19, dorastenci U17, začiatok o 12.00 hod. v Bardejove

29.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Bardejovská Nová Ves, dorastenci U19, začiatok o 9.30 hod. v Bardejove

29.2.2020 – Prípravný zápas Bardejov – Čirč U19, dorastenci U17, začiatok o 11.00 hod. v Bardejove

8.3.2020 – Majstrovský zápas Košice – Bardejov, dorastenci U19, začiatok o 10.00 hod. v Košiciach

8.3.2020 – Majstrovský zápas Košice – Bardejov, dorastenci U17, začiatok o 12.30 hod. v Košiciach