U11 na dvoch turnajoch

Bardejov

17.1.2017

Naše nádeje z U11 absolvovali 2 turnaje. Ten prvý organizovali v Bardejove za účasti 6 tímov. Druhý deň sa konal v Trenčíne kde bojovalo  celkov.

Najlepší strelec: Rastislav KORBA (17 gólov) BARDEJOV
Najlepší hráč : Linda HLAVINKOVÁ (BARDEJOV)
Najlepší brankár: Simon STAVÁR (BARDEJOV)

Foto 3 Foto 2 Foto 1 3 2 1 5 4

Turnaj v Trenčíne

foto Trencin 14.1.2017 upravene

V Trenčíne sa naše nádeje sretli v skupine B proti tímom FC Nitra, AS Trenčín RED a Spartak Trnava. Skupinu A tvoril itímy AS Trenčín White, Slovan Bratislava, MŠK Žilina a Fastav Zlín.

8. ZLÍN

Najlepší  strelec:              Nicolas  Kapuš – 10 gólov             /AS Trenčín bieli/

Najlepší  brankár:            Simon  Stavár                                   /Partizán Bardejov/

Najlepší  hráč:                   Mário  Henyig                                   /FC Nitra/

Mário Jančošek /tréner/:

„Zúčastnili sme sa kvalitného futbalového turnaja v Trenčíne. Odohrali sme 5 kvalitných zápasov s bilanciou dve výhry a tri prehry. Z prehier nás mrzí hlavne tá, kde nám na postup do semifinále stačila aj remíza, ale Trenčania využili domáce prostredie a počas nášho vedenia 1:0 osem minút pred koncom, nám rozhodca odpískal vymyslenú malú domov s následným vylúčením nášho hráča na 2 minúty. Domáci stav otočili a nám ostal len boj o 5. – 8. miesto.

Celkovo hodnotím turnaj veľmi pozitívne, pretože pre chlapcov to bola obrovská skúsenosť  so súpermi, ktorí ich nútili pracovať oveľa rýchlejšie s loptou, ako sú zvyknutí v konfrontáciách s našimi tradičnými súpermi, aj keď sú na to stále napomínaní. Verím, že im tieto zápasy pomôžu v ďalšom futbalovom napredovaní.“