V sobotu nápoj zdarma!

13.9.2018/ profutbal.sk

 

 

 

 

Pohár trpezlivosti pretiekol, hráči Bardejova s pokutami, fanúšikom zaplatia pivo

K razantnému kroku sa odhodlalo vedenie druholigového Partizána Bardejov. Klub zo Šariša napriek značnému letnému posilneniu kádra naďalej nepredvádza adekvátne výkony, a tak automaticky prichádza trest.

Bardejovčanom po 8. kole II. ligy patrí v tabuľke predposledná 15. priečka. Na konte majú len 5 bodov. Horšie je na tom už iba košická Lokomotíva s 3 bodmi. Partizán má na konte 1 víťazstvo, 2 remízy a až 5 prehier, inkasoval až 20 gólov, čo je spolu s Loky najviac v súťaži. A to v lete tím posilnili hráči ako Katona či Dupkala, najnovšie sa do mužstva vrátil práve z Lokomotívy Košice i Michal Grohoľ.

Na zlé výkony a výsledky tímu zareagovalo vedenie klubu. Prezident Stanislav Soroka rozhodol o dvadsaťpercentnom celoplošnom krátení mesačnej odmeny hráčov a trénerov A-mužstva. „V najbližšom domácom zápase (v sobotu 15. septembra Bardejov privíta Petržalku) sa hráči budú podieľať na „odškodnení“ bardejovských fanúšikov, a to v hodnote počet platiacich divákov x cena pollitrového nápoja podľa výberu fanúšika,“ prezradil Soroka.

Sobotňajší zápas 9. kola II. ligy Bardejova s Petržalkou, ktorý bude odvysielaný aj v priamom prenose na Futbalnet TV, tak divákom na štadióne hráči zaplatia pollitra kofoly alebo piva. „K tomuto razantnému kroku došlo na základe predvedených výkonov hráčov, celkového prístupu a prípravy mužstva, ako aj samotným sklamaním v očiach vedenia klubu a fanúšikovskej obce,“ píše sa ďalej na spomenutom webe