V zápase Banská Bystrica – Bardejov padol jeden gól

Bardejovčania zápas nezvládli.

Liptovský Mikuláš pokračuje v sérii bez prehry, tentoraz zdolal Poprad 5:1. Liptáci bodovali v desiatich zápasoch za sebou, keď deväťkrát vyhrali a raz remizovali. To ich vynieslo na čelo tabuľky, na ktorom sa vyhrievajú spoločne s Banskou Bystricou. Na opačnom póle tabuľky sú Popradčania, ktorí majú na konte -3 body. Šesť bodov im bolo odpočítaných za odohratie stretnutí (8. a 11.kolo) počas neuhradenia mesačnej zbernej faktúry.

Z výhry 5:1 sa tešili v šlágri kola hráči Skalice nad Košičanmi. Východniari prehrali už tretí zápas v rade. Skaličania sa naďalej držia tesne za vedúcim tandemom.

Ešte aj v dueli rezervy Žiliny s Púchovom sa zrodil výsledok 5:1. Púchovčania prichádzali do Žiliny v dobrej forme, keď dva predošlé zápasy vyhrali. Teraz však vyšli naprázdno. Pre mladých šošonov to bola druhá výhra v aktuálnej sezóne.

Šesť gólov padlo aj v Trebišove, kam pricestovali futbalisti Petržalky. Tri body si domov do hlavného mesta odniesli po výhre 4:2 Petržalčania.

Prvé víťazstvo v ročníku zaznamenala rezerva Slovana. Belasí hostili KFC Komárno, ktorý zdolali 2:0.

Dva výsledky 1:0 sa zrodili v súbojoch Banskej Bystrice s Bardejovom a Dubnice so Šamorínom. V prvom prípade tri body získali hráči Dukly a v druhom hostia zo Šamorína.

FK Železiarne Podbrezová mal voľno.

Zdroj: futbalnet.sk