Všetky súťaže sú prerušené

Pozastavené sú všetky súťaže.

Bardejovský futbal si bude musieť na nejaký čas dať pauzu. Nové opatrenia v súvislosti s koronavírusom sa dotkli aj klubu Partizána Bardejov. Druhá futbalová liga bola prerušená, prebiehať môžu len najvyššie futbalové, hokejové, volejbalové, basketbalové a hádzanárske súťaže, a to bez prítomnosti divákov. Samozrejmosťou je negatívny test na koronavírus. 

„Druhá liga sa momentálne odkladá na neurčito, uvidíme, či sa dohrajú zvyšné tri kolá, plus ďalšie dve, ktoré boli z jarnej časti,“ ozrejmil prezident Partizána Bardejov Stanislav Soroka. 

Vyhliadky do ďalších týždňov sú nejasné, klub aktuálne uvažuje o ďalšom postupe. „Ešte sme sa dožadovali toho, či sa bude dať trénovať po skupinkách, aby tí chlapci nevyšli z cviku a z tréningového procesu,“ informoval Soroka. 

Ak to nebude umožnené, klub rozpustí hráčov a hráčky do individuálnych tréningov v domácom prostredí, štadión prejde kompletnou dezinfekciou tak, ako tomu bolo počas jarných mesiacov. 

„Treba to rešpektovať, ten COVID-19 nie je len problémom Slovenska, ale ide o celosvetový problém. Vieme, že je tu a musíme sa aj my správať zodpovedne,“ uzavrel prezident klubu.

Zdroj: ahoj.tv