Ženské družstvá budú ešte silnejšie

Ambície majú znova najvyššie.

Dnes popoludní sa stretol Dávid Gedeon, nový generálny riaditeľ Partizána Bardejov s koordinátorom ženského futbalu v Bardejove, Františkom Kuľkom, aby sa dozvedel čo najviac informácii o pôsobení žien, dorasteniek, žiačok a prípravky v jednotlivých súťažiach. Generálny riaditeľ si vypočul a s radosťou prijal informácie, čo všetko dokázali dosiahnuť ženské družstvá na Slovensku a vďaka účinkovaní v prestížnej Lige majstrov aj v Európe. Partizán Bardejov sa vďaka ženám stal trikrát po sebe najúspešnejším športovým kolektívom v okrese Bardejov, v roku 2018 získal ocenenie aj v rámci Prešovského samosprávneho kraja, keď po hádzanároch Tatrana Prešov získal striebro v hodnotení najúspešnejších kolektívov kraja.

Dávid Gedeon, ako avizoval aj na tlačovej konferencii, chce v Partizáne podporovať všetky družstvá, vrátane mládeže. „My sme sa aj s pánom Sorokom bavili o tom, že spolupráca nebude len o jednorazovej investícii,ale bavili sme sa o tom, že pokiaľ máme vstúpiť do klubu, tak to naozaj musí byť o dlhodobom projekte, o nejakej dlhodobej vízii a cieľoch,“ uviedol nový generálny riaditeľ pred novinármi.

Práve ženský futbal v Bardejove je postavený na dlhodobých cieľoch, ktoré sa postupne darí pretavovať do cenných úspechov. Ženy, dorastenky i žiačky patria medzi absolútnu špičku toho najlepšieho, čo na Slovensku máme. Tešíme sa, že aj v ďalšej sezóne sa všetky naše celky  pobijú o majstrovské tituly a že sa ženy pokúsia po štvrtý raz získať Slovenský pohár a po štvrtý krát nadobudnúť ocenenie najlepšieho kolektívu v okrese Bardejov.Po stretnutí Dávida Gedeona, zástupcu firmy NLF Invest a Františka Kuľku, môžeme s radosťou oznámiť: V NOVEJ SEZÓNE BUDEME EŠTE LEPŠÍ A EŠTE SILNEJŠÍ. Letná príprava začne o dva týždne a dievčatá sa už teraz tešia na najlepších fanúšikov na Slovensku.