Ženy krok od titulu!

ahojbardejooov

ahojbardejov.sk

 

 

 

 

 

 

Futbalistky Partizána Bardejov vycestovali dnes (nedeľa, 28.5.2017) na zápas sedemnásteho kola do Banskej Bystrice, kde im súperom bolo štvrté družstvo v tabuľke. Ligová sezóna sa dostala do finišu a o majstrovskom titule sa rozhoduje už v každom zápase. Okrem tohto duelu odohrajú ženy už len jeden zápas, keď v stredu 31.5. privítajú na domácom štadióne celok Michaloviec. Pôjde o dohrávku štrnásteho kola a pre Bardejovčanky to bude aj posledný zápas v lige, pretože v poslednom kole Trenčianske Teplice do Bardejova nepricestujú a Partizánky zvíťazia kontumačne 3:0.

Zápas sa začal na pravé poludnie a do Bystrice vycestoval aj fanklub Partizána Bardejov, ktorý vytvoril hostkám domáce prostredie. Skóre otvorila v 11. minúte krížnou strelou domáca Briššová, no Partizánky vyrovnali už o šesť minút, keď priamy kop zahrávala Mikolajová, loptu domáca brankárka Tišliarová iba vyrazila pred seba a Pivovarníková ju poslala za čiaru.

Do konca polčasu pridali Bardejovčanky aj druhý presný zásah, keď sa do streleckej listiny zapísala v 26. minúte reprezentantka Mikolajová.

Po zmene strán tretí gól Bardejova pridala Bochinová, no gól pre údajný ofsajd neplatil.  V druhom polčase už ďalší gól nepadol a tak si Bardejovčanky domov odnášajú dôležité tri body.

O 14.30 hod. začína zápas Myjavy a Slovana Bratislava. V prípade, ak Slovan prehrá, Bardejovčanky sa stanú prvýkrát v histórii majsterkami Slovenska. Ak by Slovan dnes bodoval, o majstrovskom titule sa rozhodne v stredu, keď Partizánky hostia Michalovce.

 

SLC Banská Bystrica – Partizán Bardejov 1:2 (1:2)

Góly: 11. Briššová –  17. Pivovarníková, 26. Mikolajová

Bardejovčanky nastúpili v tejto zostave: Gyomraiová – Pivovarníková, Havranová, Dimitrijevič, Rosoľanková, Lemešová, Bochinová, Gmitterová, Galarovičová, Mikolajová, Vagaská

 

Darilo sa aj našim juniorkám. Po výhre 0:2 sodnášajú taktiež 3 body!

Juniorky
SLC Banská Bystrica – PARTIZÁN BARDEJOV 0:2 (0:1)
Góly: 31´Cingeľová, 80´Fecková
BARDEJOV: Solárová – Jackovičová, Kubová, Maliňaková(29´Harčarufková), Simová, Sokolová, Vasiľková(56´Bereščáková), Cingeľová “K”, Vaľušová, Belišová(52´Valancová), Tejová(67´Fecková)