Ženy s cennou lekciou

Bardejov

22.1.2017

 

 

 

Ženy doma privítali kvalitný tím z Poľska. Tím KKPK POLOmarket Medyk Konin sa môže pýšiť titul majstra Poľska, taktiež vyhral ligový pohár a zároveň bol tento klub účastník ligy majstrov.

PARTIZÁN BARDEJOV - KKPK Medyk POLOmarket Konin 2:14 (1:7)
Góly BJ: Mazurová, Pivovarníková

BARDEJOV: Gyomraiová – Pivovarníková, Dimitrijević, Vagaská, Semhricová, Lemešová, Galarovičová “K”, Bochinová, Tejová, Mazurová, Vaľušová
V 2. polčase nastúpili: Kozubová – Hovancová, Vajdová, Solárová, Kubová,

Pre naše dievčatá to bola obrovská skúsenosť. Zahrať si zápas proti zvučnému súperovi dalo určite veľa.

 

 

K samotnému zápasu sa vyjadril aj náš koordinátor Mgr. František Kuľka:
Od začiatku do konca pútavé … Som veľmi rád, že som sa mohol tohto zápasu zúčastniť osobne. Naše dievčatá mohli vidieť a zažiť na vlastnej koži fantastickú futbalovú školu. Sme na správnej ceste. Jediná cesta je hrať ťažké zápasy s medzinárodnou konfrontáciou. Súper mal vynikajúcu hru v krídelných vertikálach s perfektnou finalizáciou. V hre súpera bolo vidno množstvo automatizmov sprevádzaných prvkami dnešného moderného futbalu. Zaujal ma taktiež vysoký pressing súpera na našej polovici ihriska. Bolo sa teda načo pozerať, tento zápas som si naplno vychutnal a užil. Zápas bol z oboch strán útočný, jazdilo sa hore dole s pomerne slušnou medzihrou aj z našej strany. Niet pochýb o tom, že naše dievčatá dnes skoro zaspia. Zajtra ale vyjde opäť slnko a my sa budeme tešiť na ďalšiu prácu. Je to určite obrovský stimul do ďalších dní. S týmto súperom sa v prípravnom období stretneme vo februári ešte raz. Ale to už na pôde súpera. Spolu s dievčatami sme si vedomí, že to čo urobíme ešte “dnes”, zlepší všetky naše zajtrajšky. Tak poďme do práce !