Ženy úspešné

Bardejov

9.5.2018

V dohrávke štrnásteho kola najvyššej futbalovej súťaže sme privítali celok NMŠK 1922 Bratislava. Po góloch Lemešovej z priameho kopu už v druhej minúte a Havranovej v 73. minúte sme sa tešili z chudobného víťazstva 2:0. V tomto zápase sa prejavila únava z predošlých náročných týždňoch. Ďakujeme našim skvelým fanúšikom, ktorí nás znova hnali dopredu.

Partizán Bardejov – NMŠK 1922 Bratislava 2:0 (1:0)
Góly: 2. Lemešová, 73. Havranová
Zostava: Gyomraiová – Dimitrijević, Jackovičová, Gmitterová, Vagaská, Tejová, Galarovičová, Mikolajová, Havranová, Lemešová, Vaľušová

Oveľa jednoduchšie v prospech domácich zvíťazili Juniorky. Tie svojim súperkam nadelili 10 gólov!

Partizán Bardejov – NMŠK 1922 Bratislava 10:0 (2:0)
Góly: Vasiľková 2, Belišová 2, Hronecová 2, Bereščáková, Iglódyová, Fecková, Maliňaková

BARDEJOV: Drutarovská – Maliňaková “K”, Kačmárová, Džundová, Mattová, Bereščáková, Vasiľková, Čornaničová(74. Gombitová), Belišová, Hronecová, Iglódyová(18. Fecková)