Ženy vyhrali medzinárodný turnaj

Bardejov

17.1.2016

 

 

 

 

 

16.1.2016 sa konal medzinárodný halový turnaj žien v Bardejove. Z pôvodného zloženia bolo nakoniec o 1 družstvo menej (Gorlice sa odhlásili) . Spolu súťažilo 7 tímov.  Ceny prišiel odovzdávať nový prezident klubu Stanislav SOROKA.

 

Výsledky:

Partizán Bardejov Ženy – UKS 3 Staszkówka Jelna 7:4
Partizán Bardejov Juniorky – KS Starówka Nowy Sacz 5:1
1. FC Tatran Prešov – MFK Ružomberok 1:5
MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov Ženy 0:7
UKS 3 Staszkówka Jelna - Partizán Bardejov Juniorky 1:9
KS Starówka Nowy Sacz  - 1. FC Tatran Prešov 2:2
Partizán Bardejov Juniorky - MFK Zemplín Michalovce 0:5
1. FC Tatran Prešov - UKS 3 Staszkówka Jelna 3:1
MFK Ružomberok – KS Starówka Nowy Sacz 3:1
Partizán Bardejov Ženy  - Partizán Bardejov Juniorky 9:0
MFK Zemplín Michalovce – 1. FC Tatran Prešov 1:4
UKS 3 Staszkówka Jelna - MFK Ružomberok 3:0
Partizán Bardejov Ženy -  1. FC Tatran Prešov 4:0
MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce 2:2
KS Starówka Nowy Sacz - UKS 3 Staszkówka Jelna 3:0
Partizán Bardejov Juniorky - 1. FC Tatran Prešov 1:0
Partizán Bardejov Ženy - MFK Ružomberok 7:0
MFK Zemplín Michalovce - KS Starówka Nowy Sacz 1:3
MFK Ružomberok - Partizán Bardejov Juniorky 1:5
KS Starówka Nowy Sacz - Partizán Bardejov Ženy 2:5
UKS 3 Staszkówka Jelna - MFK Zemplín Michalovce 1:10

TABUĽKA

Poradie

Tím

Zápasy

Výhry

Remízy

Prehry

Skóre

Body

1

PARTIZÁN BARDEJOV ŽENY

6

6

0

0

39:6

18

2

PARTIZÁN BARDEJOV JUNIORKY

6

4

0

2

20:17

12

3

MFK Ružomberok

6

2

1

3

11:19

7

4

KS Starówka Nowy Sacz

6

2

1

3

12:16

7

5

1. FC Tatran Prešov

6

2

1

3

10:14

7

6

MFK Zemplín Michalovce

6

2

1

3

19:17

7

7

UKS 3 Staszkówka Jelna

6

1

0

5

10:32

3

Družstvá na 3. až 6. mieste mali rovnaký počet bodov a o konečnom poradí rozhodla mikrotabuľka medzi týmito tímami.

NAJLEPŠIA STRELKYŇA: Michaela Mazúrová (Partizán Bardejov Ženy) 8 gólov
NAJLEPŠIA BRANKÁRKA: Timea Gyomraiová (Partizán Bardejov Juniorky)
NAJLEPŠIA HRÁČKA: Viktória Kovalíková (MFK Ružomberok)

Zostavy jednotlivých tímov
Michalovce: Strellová, Bačová, Bereščíková, Stredná, Capíková, Oláhová, Brezová,Korfantová

Ružomberok: Beťková, Konfálová, Droppová, Kokošková, Kovalíková, Čellárová, Kmeťová, Adamčiaková, Mašutová, Lovichová, Senková, Bradiaková, Petercová, Iváková, Rázgová

Nowy Sacz: Jurecka, Zaczyk, Ferenc, Michalak, Łukaszczyk, Budzyn, Dudzik, Filip, Potoczek, Olchawa, Parzatka, Filipovič, Oracz, Pacholarz, Bieda, Zielińska

Prešov: Brutvanová, Bačová, Lackovičová, Labonová, Macková, Smalcová, Gumanová, Migrová, Brindová, Vranková, Kuchariková, Šimčíková, Žemberyová, Matrušová, Veverková

Jelna: Matusik, Juszyńska, Rózycka, Tamasiak, Brdej, Małek, Szary, Bałuszyńska, Cisoń, Maciaszek, Górowska, Biernacka, Szczerba

 

Partizán – ženy : Mochnacká, Chládeková – Vagáska, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Hovancová, Mazúrová, Roháčová, Galarovičová, Mikolajová
Partizán – juniorky : Gyomraiová – Polláková, Mačugová, Valancová, Maliňáková, Harčarufková, Kubová, Gmitterová, Cingeľová, Vaľušová, Sokolová, Solárová