Žreb SLOVNAFT CUPu

logo sfz

12.7.2016

 

 

 

 

 

 

Najvyššia pohárová súťaž vo futbale sa aj v sezóne 2016/2017 uskutoční pod názvom Slovnaft Cup. Možnosť prihlásiť sa do nej využilo 202 klubov z prvej až piatej ligovej úrovne: 12 klubov najvyššej Fortuna ligy, 18 klubov 2. ligy a 172 klubov zo súťaží riadených regionálnymi futbalovými zväzmi (RFZ). V ich právomoci bol aj žreb zápasov 1. kola, resp. rozhodnutie o priamom nasadení klubov priamo do 2. kola. Zápasy 1. kola by mali byť odohrané do 31.7.2016

1. kolo

FK Predmier – ŠK Javorník Makov
TJ Čunovo – Lokomotíva Devínska Nová Ves
FC Petržalka Akadémia – FK Rača
OŠK Radzovce – MFK Nová Baňa
TJ Tatran Cementáreň Ladce – OŠk Trenčianske Stankovce
TJ Lehnice – OFK Malženice
FK TJ Lokomotíva Kozárovce – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
ŠK Veľké Zálužie – MFK Topvar Topoľčany
TJ Baník Štiavnické Bane – FK Šalková
TJ Lovča – TJ tatran VLM Pliešovce
Karpaty Limbach – FK Slovan Ivanka pri Dunaji
TJ Tatran Horovce – - MŠK Slovan Trenčianske Teplice
FK Chotín – FKM Nové Zámky
ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok
TJ Fatran Varín – TJ Stráža
ŠK Belá – MFK Bytča
OFK Solčany – FK Tempo Partizánske
MFK Stará Turá – OK Častkovce
TJ Horné Saliby – TJ Slavoj Boleráz
ŠK Závod – FC Malacky
FC Nový Život – OŠK Svätý Peter
FC Komjatice – ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
FK Rajec – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
TJ Veľké Leváre – ŠK Lozorno FO
TJ Družstevník Bešeňov – FK Kolárovo
FK ŠK Danubia Hrubý Šúr – - FK Slovan Most pri Bratislave
FC Pata – TJ Družstevník Zvončín
TJ Družstevník Veľké Kostolany – MFK Vrbové
TJ Družstevník Jacovce – ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske
ŠK FC Vydrany – FC Slovan Hlohovec
NMŠK 1922 Bratislava - FK Inter Bratislava
TJ Slovan Zemianske Kostolany – FKS Nemšová
TJ Plevník-Drienové – TJ Partizán Prečín
TJ Slovan Brvnište – TJ Partizán Domaniža
ŠK Nevidzany – OFK Hrušovany
ŠK Selce – MFK Revúca
Attack Vrútky – ŠK Dynamo Diviaky
MFK Dobšiná – MFK Rožňava
FK 05 Levoča – ŠK Harichovce
TJ Družstevník Parchovany – ŠK Strážske
TJ Nový Život Kluknava – FK Pokrok SEZ Krompachy
FK Slovan Žabokreky – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš – MŠK Spišské Podhradie
TJ Tatran Chlebnice – ŠK Tvrdošín
FK CSM Tisovec – FK mesta Tornaľa
TJ Máj Ružomberok-Černová – ŠK Prameň Kováčová
OŠK Bešeňová – Jupie Podlavice Badín
FK Terchová – TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Družstevník Oravská Poruba – ŠK Závažná Poruba
OFK Olováry – ŠK Novohrad Lučenec
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec – Družstevník Veľký Horeš
OFK Tatran Kračúnovce – TJ Sokol Ľubotice
OFK 1950 Priechod – FK FC Baník Veľký Krtíš
FK Strečno – OFK Teplička nad Váhom
FK Čaňa – TJ Mladosť Kalša
TJ Jasenov – TJ Ptava NV Ptičie
TJ Družstevník Perín – MFK Spartak Medzev
TJ Višňové – FK Nižná
FK Jesenské – ŠK Vinica
1. OFC Liptovské Sliače – ŠK Turčianska Štiavnička
TJ Družstevník Malá Ida – FK Bodva Moldava nad Bodvou
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - MFK Sobrance
FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka – MFK Žarnovica
Oravan Oravská Jasenica – ŠKM Liptovský Hrádok
FK 1931 Hranovnica – FK Svit
FK Iskra Hnúšťa – TJ Sklotatran Poltár
MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Veľká Lomnica
TJ Snaha Zborov nad Bystricou - MŠK Kysucké Nové Mesto
OFK Dlhé Klčovo – FK Humenné
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – OŠFK Šarišské Michaľany
FK Kechnec – ŠKO Veľká Ida
Slávia TU Košice – FK Geča 73
FC 98 Hajnáčka – FK Slovenské Ďarmoty
TJ Slovan Skalité – FK Čadca

Žreb 2. a 3. kola sa uskutočnil v pondelok na pôde SFZ. Platí preň, tak ako v 1. kole, že právo hrať na domácom ihrisku má klub z nižšej ligovej súťaže. V prípade, že hrajú na rovnakej úrovni, výhodu má klub s nižšou vyžrebovanou pozíciou. Priamo nasadené boli kluby prvých dvoch najvyšších ligových súťaží ako aj niektoré kluby zo súťaží riadených RFZ. Kluby Fortuna ligy mali výhodu nasadenia (teda, že sa nestretnú medzi sebou) aj v 3. kole. Pre kluby Fortuna ligy neplatí teritoriálne rozdelenie Západ – Východ. Dvojičky víťazov z 2. kola zo susediacich vyžrebovaných pozícií vytvoria dvojičku 3. kola (A1-A2 vs. A3-A4). Oficiálnymi hracími dňami 2. kola sú 9. a 10. august, v prípade 3. kola je to 14. september.

2. kolo

(kapitálkami sú uvedené priamo nasadené kluby)

ŠK BÁHOŇ – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
Predmier / Makov – 1. FC TATRAN PREŠOV

Čunovo / Devínska Nová Ves – FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN
Petržalka / Rača – MFK SKALICA

Radzovce / Nová Baňa – Ladce / Trenčianske Stankovce
Lehnice / Malženice – Kozárovce / Dvory nad Žitavou

Veľké Zálužie / Topoľčany – FC NITRA
Štiavnické Bane / Šálková – OFK DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Lovča / Pliešovce – Limbach / Ivanka pri Dunaji
Horovce / Trenčianske Teplice – AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Chotín / Nové Zámky – TJ DRUŽSTEVNÍK VEĽKÉ LUDINCE
OŠK ROSINA – FK SENICA

KFC KOMÁRNO – Šenkvice / Pezinok
Varín / Stráža – FC SPARTAK TRNAVA

Belá / Bytča – MŠK THERMÁL VEĽKÝ MEDER
Solčany / Partizánske – MŠK FOMAT MARTIN

Stará Turá / Častkovce – Horené Saliby / Boleráz
Závod / Malacky – Nový Život / Svätý Peter

Komjatice / Jaslovské Bohunice – FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM DOLNÁ ŽDAŇA
Rajec / Krásno – ŠKF SEREĎ

Veľké Leváre / Lozorno – ŠK 1923 GABČÍKOVO
Bešeňov / Kolárovo – FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA

FC HORSES ŠÚROVCE – ŠK SVÄTÝ JUR
TJ KOVO BELUŠA – FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA

Hrúbý Šúr / Most pri Bratislave – Pata / Zvončín
Veľké Kostolany / Vrbové – MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE

Jacovce / Šimonovany – ŠK ŠURANY
Vydrany / Hlohovec – NMŠK / Inter

Zemianske Kostolany / Nemšová – MŠK PÚCHOV
Drienové / Prečín – AS TRENČÍN

Brvnište / Domaniža – FC BANÍK HORNÁ NITRA PRIEVIDZA & HANDLOVÁ
Nevidzany / Hrušovany – FC ROHOŽNÍK

Selce / Revúca – PARTIZÁN BARDEJOV
FK DRUŽSTEVNÍK PLAVNICA – MFK RUŽOMBEROK

Vrútky / Diviaky – FC VSS KOŠICE
Dobšiná / Rožňava – MŠK ŽILINA

Levoča / Harichovce – Parchovany / Strážske
Kluknava / Krompachy – Žabokreky / Liptovská Štiavnica

Malý Šariš / Spišské Podhradie – Chlebnice / Tvrdošín
Tisovec / Tornaľa – Černová / Kováčová

Bešeňová / Badín – Terchová / Oravské Veselé
MFK VRANOV NAD TOPĽOU – ŠK SLOVAN BRATISLAVA

TJ SOKOL MEDZIBROD – FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
Oravská Poruba / Závažná Poruba – Olováry / Lučenec

Kráľovský Chlmec / Veľký Horeš – OFK SIM RASLAVICE
Kračúnovce / Ľubotice – FK SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Priechod / Veľký Krtíš – Strečno / Teplička nad Váhom
Čaňa / Kalša – FC VION ZLATÉ MORAVCE VRÁBLE

Jasenov / Ptičie – Perín / Medzev
1. FK SVIDNÍK – ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ

Višňové / Nižná – MŠK TESLA STROPKOV
Jesenské / Vinica – Liptovské Sliače / Turčianska Štiavnička

Malá Ida / Moldava nad Bodvou – Petrovce nad Laborcom / Sobrance
Palúdzka / Žarnovica – Oravská Jasenica / Liptovský Hrádok

Hranovnica / Svit – FK POPRAD
FTC FIĽAKOVO – TJ FK VYŠNÉ OPÁTSKE

Hnúšťa / Poltár – Spišská Belá / Veľká Lomnica
Zborov / Kysucké Nové Mesto – ŠK ODEVA LIPANY

Dlhé Klčovo / Humenné – MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
MFK SLOVAN SABINOV – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN

Veľký Šariš / Šarišské Michaľany – Kechnec / Veľká Ida
TU Košice / Geča – SPARTAK MYJAVA

Hajnáčka / Slovenské Ďarmoty – FK HANISKA
Skalité / Čadca – SLAVOJ TREBIŠOV