Partizán konečne doma

V sobotu proti Komárnu.

Prvýkrát v roku 2021 odohrajú druholigoví futbalisti Partizána Bardejov majstrovský zápas na domácom štadióne. Po slabom výkone v Šamoríne, kde prehrali 5:0, privítajú východniari už túto sobotu tretieho apríla hráčov Komárna. V boji o záchranu musia zverenci trénera Bobiho Stojkoského bodovať naplno. 

„Každý zápas je pre nás finále, potrebujeme body. Musíme vyhrať. Po zápase so Šamorínom sme mali 2-3 tréningy, rozprávali sme sa, pozreli sme si čo ako bolo, kde sme urobili chyby,“ prezradil tréner Partizána Bobi Stojkoski.

V uplynulých dňoch sa z hosťovania v Skalici na Horný Šariš vrátil Richard Nemergut, ktorý prostredie v Bardejove pozná veľmi dobre. Už vo víkendovom dueli bude chcieť spoluhráčom pomôcť vyhrať a Partizánu dopomôcť k záchrane v druhej lige. 

„Pripravujeme sa s chlapcami, trénujeme celý týždeň, vieme čo nás čaká, je to silný súper. My sme tiež kvalitne nastavený tím, myslím si, že máme svoje kvality a budeme sa snažiť uhrať to svoje, čo nás tréner v tréningu učí. Musíme si to presadiť a ustrážiť tri body,“ povedal hráč Partizána Bardejov Richard Nemergut. 

Aj tento majstrovský zápas dvadsiateho tretieho kola medzi Bardejovom a Komárnom sa odohrá bez divákov a aj preto ho odvysielame v priamom prenose.

Zdroj: ahoj.tv